Pályázatok  ( 2021/2022.)

– A DSE önállóan gazdálkodó szervezet. Költségvetése, tervezett programjai naptári évre szólnak. Pályázat útján Vargáné Tóth Eleonóra 2022-es évben  600 ezer Ft-ot nyert, a DSE-nek,. A támogatás legnagyobb részt az utazások finanszírozására fordítjuk.

– A Nemzeti Együttműködési Alaphoz benyújtott pályázaton 2 millió Ft-ot nyert az alapítvány, melynek a megvalósítása folyamata lezárult, a pénzügyi elszámolás megtörtént.. A pályázat szakmai irányítója Pucsok Attiláné volt.

A pályázat nagy eredménye egy kiadvány elkészítése volt, amelyet, mint a program ötletgazdája Pucsok Attiláné készített el. A kiadványban összefoglalásra került a „Kincsek a természetben” című ökosuli program működésének nyolc éve.

-Pucsok Attiláné pályázat útján az Erzsébet-tábor lebonyolítására nyert 508.000,-Ft. összeget. A nyert összeg fedezi a belépő díjak árát: állatpark, kalandpark, élménypark; Erzsébet logóval ellátott pólók árát, kézműves foglalkozáshoz szükséges anyagok árát, versenyek díjazását valamint az étkezés díját. A tábor lebonyolítása június 20-a és 24-e között megtörtént. A táboroztatásban segítő pedagógusként Csonka Zsanett és Reskó- Babics Tamila vett részt.

– Erzsébet a Kárpát –medence Gyermekeiért Alapítvány támogatásával a zánkai táborban töltött 15  nyolcadikos gyermek háromnapot Garai Csilla pályázatával. A Balaton melletti táborból szuper programokkal, élményekkel gazdagodva tértek haza diákjaink. A segítő pedagógus Roma Ádám tanár bácsi volt.

– Iskolai sportegyesületünk NEAO-KP-1-2022/3-000703 azonosítójú „A Petőfi Sándor Általános Iskola Diáksport Egyesület működésének támogatásáért címmel sikeres pályázatot nyújtott be a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt-hez. 150.000 ft értékű sportszerek beszerzése fog történni. (kerékpárok ésfelszereléseik)

– Iskolai alapítványunk Nyíregyházi Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalának Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztályához nyújtott be sikeres pályázatot iskolánk környékének parkosítása, tereprendezése, környezeti állapotának javítása, konyha- és dísznövénykertjének bővítése, gondozása céljából 80.000 ft értékben.

– A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt-hez benyújtott,   a jubileumi 25. ,, Kitárul a világ’’ angol nyelvi, megyei versenyért című 300 ezer Ft támogatást igénylő pályázat  sikerrel zárult.  A pályázatírók: Csombók Mária és Tári Péter Pál.

A hét  benyújtott Útravaló ösztöndíj programból –   Út a középiskolába alprogram  keretében kiírt pályázat  két  tanulónál folytatódik, egy új pályázattal pedig bővült. Mentoruk Tári Péter Pál és Kállai Éva.

A Magyar Kézilabda Szövetség Országos Tornaterem Felújítási Programja keretében sikeresen pályázott az önkormányzat, így tagintézményünkben felújításra került a tornaterem. Ez fontos lépés egyrészt az egészségmegőrzés jegyében, másrészt  az intézményünk modernizációja szempontjából is.